Mercedes-Benz BauTour 2010

W 2010 roku odbył się cykl imprez budowalnych – BAU TOUR zorganizowanych przez Mercedes-Benz Polska, przy współpracy z regionalnymi dealerami i firmą SUBTRUCK, skierowana do klientów instytucjonalnych.

Tradycją stały się już coroczne jazdy testowe pojazdów budowlanych organizowane przez Mercedes-Benz. W bieżącym roku MERCEDES BENZ BAU TOUR 2010 odbyły się w następujących miejscach: Nowy Sącz, Gogolin, Chociszewo, Klukowa Huta, Karlino, Ostróda.

Właściciele i szefowie firm obejrzeli na telebimie możliwości techniczne najnowszego sprzętu specjalistycznego marki mercedes-benz, nowinki i ciekawostki techniczne. Po czym przyszedł czas na prezentację trzy i czteroosiowych wywrotek typu Actros, Atego-specjalnie przygotowanego do działań terenowych, z napędem 4×4.

Największą atrakcją dla klientów była możliwość jazdy testowej ciężkim autem Unimog oraz Zetrosem, w towarzystwie instruktorów, na bieżąco objaśniających obsługę i możliwości tego ciężkiego, specjalistycznego sprzętu. Nie brakowało okazji do efektownych zakrętów, stromych zjazdów, ślizgów, cofania i zawracania w trudnym terenie.

Wszystkie wywrotki do jazd próbnych pomalowane były na złoty kolor, co cały pokaz czyniło bardzo efektownym. W trakcie eventu firma Continental, jeden ze sponsorów przedsięwzięcia, zaprezentowała też pokaz wymiany opon w jednej z ciężarówek.

Po raz kolejny okazało się, że bezpośredni kontakt z prezentowanym sprzętem, poznanie jego możliwości na żywo, zajęcie miejsca obok kierowcy w terenie, to przekaz najbardziej przemawiający do klientów.Znów auta Mercedes-Benz pokazały na co je stać.

Na wszystkich imprezach budowlanych nie zabrakło również firm zabudowujących: Gervasi Polska, KH-KIPPER, Meiller Kipper, Wielton, Elbo. Firmy prezentowały szereg swoim produktów o bardzo wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *